Drevostavby na kľúč

Drevostavby na kľúč

Drevodom

Súčasné drevostavby udávajú  novodobý trend. Moderné drevostavby, montované domy sú architektonicky či technicky vyzreté natoľko, že už dnes zodpovedajú obytným štandardom, ktoré sa očakávajú do búdúcnosti.

Snažíme sa spolupracovať a dodávať materiály len od tých najkvalitnejších partnerov. Nové materiály na báze dreva, moderné spojovacie prvky, racionálne metódy spracovania a ochrany dreva pred požiarom, poveternostnými vplyvmi. To všetko sú faktory, ktoré prispievajú k rastu kvality drevených konštrukcií bez ohľadu na ich geografické ohraničenie.

Ak sa už pri plánovaní výstavby zohľadnia všetky lokálne vplyvy prostredia na realizovaný projekt, nie je dôvod obávať sa ich negatívnemu vplyvu na životnosť samotnej konštrukcie. V mnohých smeroch je drevo práve naopak veľmi vhodný materiálom v porovnaní s ostatnými stavebnými systémami.

Naše drevostavby predstavujú možnosti nízkych nákladov na vykurovanie, rýchlu výstavbu, dlhú životnosť stavby a slabú ekologickú stopu, v porovnaní s rovnakou cenou stavieb v murovanou systéme výstavby.