Vážení priatelia

Naša firma Drevostavby Ján Tisoň sa zaoberá vlastnou výrobou a montážou drevo stavieb na kľúč a nízko-energetických domov.Na trhu s drevo stavbami nepatríme k žiadnym nováčikom, práve naopak, z histórie nášho pôsobenia v tomto segmente stavebníctva sme skôr priekopníci. Pôsobíme na Slovenskom ako aj zahraničnom trhu už viac ako 20 rokov a našou kvalitou sme si získali mnoho spokojných zákazníkov.

Snažíme sa odlíšiť používaním osvedčených a kvalitných materiálov, odbornou prácou našich tesárov, stolárov, montérov a individuálnym prístupom k zákazníkovi. Montované drevo stavby našej spoločnosti poskytujú zdravé a príjemné bývanie, Vašim bonusom okrem rýchlej výstavby bude aj dlhá životnosť stavby.

Naším cieľom je ponúknuť zákazníkovi kvalitu, serióznosť a istotu v procese realizácie diela a zabezpečiť tak bezproblémové užívanie drevo stavby k jeho spokojnosti. Veríme, že naše znalosti a skúsenosti z tejto oblasti, budú pre Vás užitočné pri rozhodovaní postaviť si vysnívaný dom a zároveň sa stať spokojným zákazníkom spoločnosti Drevostavby Ján Tisoň.